Водяницька громада

Черкаська область, Звенигородський район

Туристична громада

https://youtu.be/cX57C-LsEFU

22 Травня, 2023 р., 11:44
Туристична Черкащина
04 Листопада, 2021 р., 11:19
Ризинський  історико – етнографічний музей « Різана криниця» відкрито на підставі рішення виконавчого комітету сільської ради у 1988 р.  Розміщується музей у пристосованому приміщенні сільського Будинку культури.
31 Жовтня, 2021 р., 16:21
Дерев’яні млини в селі Водяники на Черкащині дуже схожі на старовинні вітряні конструкції, які стоять в голландському селі Кіндердейк (15 км на схід від Роттердама). Щоб побачити млини, туристи приїжджають у Водяники цілий рік.
31 Жовтня, 2021 р., 16:11
У похмурій місцині на вододілі двох річок, Гірського і Гнилого Тікича, поруч із витоками струмків Макшиболота, великий вождь, могутній воїн, поціновувач жінок і вина, ліг у могилу…
29 Жовтня, 2021 р., 13:35
Церква Св. Георгія у с.Мизинівка побудована в 1906-08 рр.  на місці іншого храму, який відомий з XIX в.  Коли він став занадто малий для зростаючого приходу, прихожани звернулися до церковної влади за дозволом побудувати значно більшу церкву.  Новий храм був осв’ячений як Свято-Георгіївський.  Він мав хороші пропорції і різноманітне декоративне різьблене оздоблення, був досить компактним і добре вписувався в ландшафт.  За радянських часів церкву закрили, скинули з неї хрести і дзвони. Приміщення храму перетворили на склад.  Під час Корсунь-Шевченківської битви німці використовували дзвіницю церкви як опорно-спостережний пункт.  З радянських літаків на церкву скинули п'ять бомб, але жодна з них не потрапила.  У повоєнний час в мізінівском храмі знову тримали зерно.  Він поступово руйнувався.  У 1984 р інститутом "Укрпроектреставрація" було проведено обстеження церкви як пам'ятки архітектури, але реставраційні роботи почалися лише через 20 років.  Зараз Георгіївська церква в хорошому стані.  На церковному подвір'ї збереглася могила священика Лисянського, датована 1897 р
29 Жовтня, 2021 р., 13:29
Храм - гордість жителів села Водяників. Зовнішнє та внутрішнє оздоблення храму свідчать про турботливе ставлення видатних земляків до своєї батьківщини. Храм збудовано на кошти мецената Миколи Щербини, виходця із села. Сьогодні головною прикрасою храму Святителя Миколая стала старовинна ікона Божої Матері Троєручниці. Цей образ Божим промислом був повернутий до храму завдяки двом відомим землякам: Миколі Щербині та Олександру Черевку.
29 Жовтня, 2021 р., 11:57
Водяники - штучно створений лижний курорт, працює з січня 2009 року. Відстань від Києва 200 км. Система штучного засніження дозволяє отримати прекрасний підготовлений схил практично при перших заморозках. Оснащений найсучаснішим устаткуванням і сніговими гарматами (починають працювати після -5 градусів). Ідеальне місце для катання на вихідних. Існують траси як для початківців, так і для досвідчених. Якщо Ви експерт або спортсмен можете підвищити свою майстерність в сноуборд парку з трьома лініями трамплінів і half — pipe. Загальна протяжність трас становить понад 2000 метрів, які постійно вирівнюються за допомогою ратрака і чудово освітлені. Також до послуг відвідувачів надано прокатний пункт лижного спорядження.
29 Жовтня, 2021 р., 11:46
За легендою, колись, у Купальську ніч, вирішив парубок подарувати своїй дівчині цвіт папороті. Пішов у ліс і почав шукати чарівну квітку, довго шукав, поки, нарешті, не знайшов. Коли ж молодик повертався назад, чорт, який гуляє по світу в таку ніч, зачаклував хлопця, і той заснув під старезним дубом. Довго чекала дівчина на свого коханого, а потім вирушила на його пошуки. Тільки-но вона підійшла до лісу, як біля неї з'явилася сова й почала зазивати за своїм покликом. У відчаї дівчина вирішила слідувати за птахом, який і привів її до хлопчини. Злі чари миттєво розтанули, а щасливі закохані невдовзі побралися. З того часу люди почали переказувати цю легенду, а місце, де відбувалася ця історія, назвали «Совин яр», який, нібито, і став місцем заснування села Водяники[

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь