Водяницька громада

Черкаська область, Звенигородський район

Конкурс на заміщення вакантних посад

Водяницький  навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» імені Героя Радянського Союзу Вахтанга Чіковані Водяницької сільської ради Черкаської області знаходиться за адресою: Черкаська область, Звенигородський район, село Водяники, вул. Богдана Хмельницького ,84. Інформація про основні функціональні обов'язки директора, розмір та умови оплати праці надаються відділом освіти, соціально обслуговування і захисту населення виконавчого комітету Водяницької сільської ради.

Посаду керівника закладу освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту на рівні спеціаліста, магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов'язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі (оригінали та копії):

- заяву про участь у конкурсі;

- особовий листок з обліку кадрів з двома фотокартками 3х4 см;

- автобіографію;

- копію документів про освіу (наукові ступені та інші відзнаки);

- копію паспорта та ідентифікаційного коду, засвідчені претендентом;

- письмову згоду на обробку персональних даних;

- копію трудової книжки;

- мотиваційний лист довільної форми;

- довідка про несудимість.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, наукові публікаці тощо).

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення (до 16 березня  2020 року включно) за адресою: вулиця Богдана Хмельницького, 60, с.Водяники, відділ освіти, соціального обслуговування і захисту населення виконавчого комітету Водяницької сільської ради.

Дата і місце проведення конкурсного відбору учасникам конкурсу будуть повідомлені додатково.

Контактна особа – Кваша Валентина Володимирівна (тел.097-019-58-85), електронна пошта s.radapopivka@ukr.net

Етапи проведення конкурсу:

1) прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

2) оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

3) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

4) перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

5) допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

6) ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

7) проведення конкурсного відбору;

8) визначення переможця конкурсу;

9) оприлюднення конкурсу.

Спеціаліст II категорії відділу з питань управління земельними ресурсами, ЖКГ, благоустрою.

Кваліфікаційні вимоги: вільне володіння державною мовою; базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра; досконале знання ПК, знання чинного законодавства.

Вакантна посада - заміщена

Начальник Служби у справах дітей Водяницької сільської ради.

Кваліфікаційні вимоги: вільне володіння державною мовою; вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра відповідно професійного спрямування без вимог до стажу роботи, досконале знання ПК, знання чинного законодавства у сфері місцевого самоврядування.

Вакантна посада - заміщена

23 Червня, 2020 р., 12:58