Заміщення вакантної посади

Дата: 13.04.2022 09:58

1. Провести конкурс на заміщення вакантної посади особи місцевого самоврядування:
  • Головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності Водяницької сільської ради;
  1. Секретарю сільської ради оприлюднити дане розпорядження на стенді Водяницької сільської ради, на дошках оголошень, а також на офіційному сайті Водяницької сільської ради та викласти його в такій редакції:

«Водяницька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

Головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності. Кваліфікаційні вимоги: вільне володіння державною мовою; вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра відповідно професійного спрямування без вимог до стажу роботи, досконале знання ПК, знання чинного законодавства у сфері місцевого самоврядування.

Під час проведення конкурсу всі кандидати складають іспит. Питання для іспиту можна отримати у секретаря сільської ради.

Заяви на участь в конкурсі приймаються впродовж 30 календарних днів з 13.04.2022 року.

Довідки за телефоном: (04740) 2-01-66.

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- письмову заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби;

- заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність);

- фотокартку розміром 4×6 см;

- копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, наукового ступеня;

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврдування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції» (електронну декларацію на сайті НАЗК);

- копію паспорта;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

- письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону (з відповідними додатками) або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки.

Документи приймаються за адресою: с. Водяники, вул. Б. Хмельницького, 60.