Водяницька громада

Черкаська область, Звенигородський район

Життя громади

27 Жовтня, 2020 р., 15:42
    Швидко минув час і 25 жовтня ми в черговий раз обирали депутатів до обласної, районної, сільської ради та голову Водяницької ОТГ. Вибори відбувалися в карантинних умовах та за новими правилами, незважаючи на все явка виборців склала 53 %.

27 Жовтня, 2020 р., 12:12
Державна автоматизована інформаційна система – Державний аграрний реєстр

23 Жовтня, 2020 р., 09:15
Земельна реформа 2020.docx

07 Вересня, 2020 р., 10:30
Мінімальна заробітна плата зросла. Що потрібно пам’ятати підприємцям та найманим працівникам?
07 Вересня, 2020 р., 09:32
УВАГА! ДЕРЖПРАЦЯ ІНФОРМУЄ!
04 Вересня, 2020 р., 13:48
Дороги, їх стан, є мабуть однією із найболючіших та найобговореніших тем у Водяницькій громаді. І це зрозуміло, адже дороги це не тільки зручність, комфортність, але й  безпека для всіх. На превеликий жаль, стан більшості доріг бажає бути кращим. Тому намагаємось особливу увагу зосередити саме  в цьому напрямку. Відновлення дорожнього покриття проводилося в усіх населених пунктах нашої громади.  За кошти місцевого бюджету у  с.Водяники продовжили відновлювати тротуарну доріжку, ці роботи розпочали ще минулого року. Отож поклали асфальт протяжністю 300м та під’їзд до ФАПа (40 м2). Провели частковий ремонту с.Чижівка вулиць Лісова-  білощебеневе покриття, Садова – білощебеневе покриття, пров. Тихий- частковий ремонт, по вул. Жовтневій проводилося грейдерування , за кошти Водяницького бюджету. Вулиці Яроватка-білощебеневе покриття, Кругова- проведений ямковий ремонт та вул.Слави -білощебеневе покриття у с. Кобиляки також за кошти місцевого бюджету. У с. Попівка вул. Хуторянська та Горошка- теж за кошти Водяницької громади. У тому числі розпочалися ремонтні роботи на трасі Т-24-05 Жашків – Буки- Озірна/- Попівка/-Катеринопіль-Рижанівка-Яблунівка- Босівка за кошти державного бюджету. Підрядником ФОП Климчук О.О. відремонтовано дороги Кобиляки – Павлівка Друга та Рижанівка – Яблунівка за кошти державного бюджету.

03 Вересня, 2020 р., 12:10