Освітні програми

Зміст дошкільної освіти в межах Базового компоненту в ЗДО «Сонечко» у 2020/2021 навчальному році визначається:

Комплексною освітньою програмою  «Я у Світі» (нова редакція 2019 року), програма розвитку дитини дошкільного віку (наук. кер. Кононко О. Л.).

Оновлена програма «Я у Світі»  це — програма розвитку дитини як суб’єкта життєдіяльності завдяки вихованню, навчанню та власній самостійній активності. Кінцевий період дошкільного дитинства — вік шести/семи років, що передбачає можливість вступу до школи відповідно до зрілості особистості, стану здоров’я та вибору батьків. Системоутворювальним принципом організації дошкільної освіти є цілісний, системний підхід до розвитку, виховання і навчання дитини. Важлива вимога до організації освітнього процесу — збалансованість сформованості компетенцій з усіх основних сфер життєдіяльності та формування в неї цілісного образу світу та власного Я.