Дата: 23.06.2023 15:00

Озірянська гімназія Водяницької сільської ради Черкаської області знаходиться за адресою: Черкаська область, Звенигородський район, село Озірна, вул. Мічуріна, 56.

Ризинський ліцей  Водяницької сільської ради Черкаської області знаходиться за адресою: Черкаська область, Звенигородський район, село Ризине, вул. Шевченка, 15.

Інформація про основні функціональні обов'язки директора, розмір та умови оплати праці надаються відділом освіти,  культури та соціально захисту  Водяницької сільської ради.

Посаду керівника закладу освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту на рівні спеціаліста, магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов'язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі (оригінали та копії):

- заяву про участь у конкурсі;

- особовий листок з обліку кадрів з двома фотокартками 3х4 см;

- автобіографію;

- копію документів про освіу (наукові ступені та інші відзнаки);

- копію паспорта та ідентифікаційного коду, засвідчені претендентом;

- письмову згоду на обробку персональних даних;

- копію трудової книжки;

- мотиваційний лист довільної форми;

- довідка про несудимість,

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, наукові публікаці тощо).

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення (до 23 липня  2023 року включно) за адресою: вулиця Богдана Хмельницького, 60, с.Водяники, відділ освіти, культури та соціального захисту населення Водяницької сільської ради.

Дата і місце проведення конкурсного відбору учасникам конкурсу будуть повідомлені додатково.

Контактна особа – Кваша Валентина Володимирівна (тел.097-019-58-85), електронна пошта s.radapopivka@ukr.net

Етапи проведення конкурсу:

1) прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

2) оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

3) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

4) перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

5) допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

6) ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

7) проведення конкурсного відбору;

8) визначення переможця конкурсу;

9) оприлюднення  результатів конкурсу.