Гірсько-лижний курорт

Дата: 29.10.2021 11:57

Фото без описуФото без описуФото без опису

Водяники - штучно створений лижний курорт, працює з січня 2009 року. Відстань від Києва 200 км. Система штучного засніження дозволяє отримати прекрасний підготовлений схил практично при перших заморозках. Оснащений найсучаснішим устаткуванням і сніговими гарматами (починають працювати після -5 градусів). Ідеальне місце для катання на вихідних. Існують траси як для початківців, так і для досвідчених. Якщо Ви експерт або спортсмен можете підвищити свою майстерність в сноуборд парку з трьома лініями трамплінів і half — pipe. Загальна протяжність трас становить понад 2000 метрів, які постійно вирівнюються за допомогою ратрака і чудово освітлені. Також до послуг відвідувачів надано прокатний пункт лижного спорядженняФото без опису.

Всього 3 траси категорії - червона, синя, зелена. Сноупарк, трампліни, пайп (спеціальна U-подібна траса для катання на сноуборді - перша в Україні!). Найдовша 750 м, перепад висот близько 100 м. На підйом працюють один 4-крісельний і один бугельний підйомник з 09:00 до 20:00. Черга до 10 хвилин. Нічне катання з 17:00 до 20:00.. Індивідуальні заняття з інструктором. Жити можна у приватному секторі в околицях, а також в районному центрі Звенигородка. Є кафе, готель медпункт.