Телефон довіри

07 Серпня, 2024 р., 13:08
З метою оперативного реагування на найважливіші соціально-економічні проблеми у Водяницькій ТГ, налагодження зв’язку між  апаратом і населенням Водяницької Тг, а також зменшення потоку письмових звернень громадян та кількості відвідувачів на особистих прийомах  згідно із Законом України “Про місцеві та державні адміністрації” та Указом Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування" у  Водяницькій сільській раді працює телефон довіри. Жителі Водяницької ТГ зможуть зателефонувати за номером +38097 293 93 40  з 08:00 до 17:00, поставити запитання особистого характеру та отримати необхідну інформацію. Всі дзвінки будуть зареєстровані працівниками відділу документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян апарату Водяницької сільсткої ради і подані на розгляд керівництву  для вжиття заходів та вирішення.