Шановні мешканці Водяницької громади !

Дата: 24.02.2022 19:52

Шановні мешканці Водяницької громади !

Ситуація, в якій знаходиться наша держава, вимагає від нас єдності, спокою та рішучості. І готовності у будь-який момент часу задіяти всі можливості для захисту країни.

Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету, до якого входять старости округів та керівники сільськогосподарських підприємств, на якому прийнято рішення про створення добровільних загонів з числа мисливців та небайдужих громадян, які будуть чергувати по території населених пунктів відповідно розробленого графіку. Координацію роботи здійснюють старости округів.

Допомога фермерів та підприємців дуже важлива у даний час, без них нам ніяк не обійтися, враховуючи ситуацію з пальним по всій країні.

Просимо долучатися всіх небайдужих. Також просимо негайно повідомляти правоохоронні органи , старостів та Водяницьку ТГ про підозрілих осіб на території наших населених пунктів.

Також при потребі просимо допомагати переселенцям ( теплим одягом, продуктами харчування та ковдрами)

І особливе прохання до кожного – без нагальної потреби не покидати домівок, залишайте дітей вдома. Бережіть себе та свої родини.

Ми постійно на зв'язку , та будемо інформувати Вас