Сучасні та комфортні зупинки у с.Водяники завдяки БФ «МХП Громаді» та ТОВ НВФ «Урожай».

Дата: 21.02.2022 09:21

Підприємці Водяницької громади переймаються розвитком території на якій працюють, піклуються про інфраструктуру населених пунктів. Гарним подарунком для мешканців с. Водяники було встановлення двох сучасних та комфортних зупинок, це місце, де постійно зупиняється транспорт для посадки та висадки пасажирів. Зупинки спрямовані в першу чергу, на підвищення комфорту людей, їх захист від погодних умов, місце зустрічі і спілкування місцевих мешканців та приїжджих, поки люди чекають на транспортний засіб мають можливість почитати інформацію про роботу підприємства, про історію села..

18 лютого відбулося офіційне відкриття, на якому були присутні регіональний директор ВП Рижанівка – Василь Глушенко, Ірина Петренко-менеджер з соціальних проектів Благодійного фонду «МХП – Громаді», Руслан Каюк – голова Водяницької громади, Анатолій Гриб- начальник відділу з питань управління земельними ресурсами, ЖКГ та інвестиційними проєктами та Валентина Кваша – начальник відділу освіти.

Щиро вдячні ТОВ НВФ «Урожай» та БФ «МХП – Громаді».