Дата: 21.10.2021 10:14

Запускається новий проєкт оцінки якості надання адміністративних послуг у ЦНАПах України????

?? Для підвищення рівня задоволеності фізичних та юридичних осіб якістю адміністративних та інших публічних послуг, які надаються у ЦНАПах, Мінцифри презентовано Платформу Дія Центрів, доступну за посиланням ???? https://center.diia.gov.ua/.

?? Проєкт дозволить проаналізувати, з якими проблемами найчастіше стикаються громадяни, які мають потреби та запити, аби підвищити рівень сервісу.

?? На Платформі Дія Центрів громадяни зможуть дізнатися, як звернутися до свого ЦНАПу, як побудувати до нього маршрут, а також оцінити якість надання послуг. Одним з інструментів оцінки сервісу стане QR-опитування.

?? Про те, як працюватиме Портал, розповіла заступниця Міністра Міністерства цифрової трансформації України Людмила Рабчинська та експерти Мінцифри на вебінарі «Як поєднати слова «ЦНАП», «якість» і «QR-код»?».