Проект " КУБ"

Дата: 04.11.2021 13:18

Проект «КУБ» у селі Кобиляки Водяницької громади офіційно вважається відкритим.

2 листопада- за вікном йшов дощ майже весь день,було похмуро та прохолодно, але у дитячому просторі «КУБ» було тепло ,весело та неймовірна атмосфера.

Ласкаво просимо всіх діток погратися. Кожна дитина знайде у «Кубі» собі місце. Це безпечний та комфортний простір з повністю м’якими, без каркасними меблями та іграшками. У селі де відсутня школа та садочок відтепер дітки дошкільного та молодшого шкільного віку мають місце для відпочину та ігор.

Подаючи цей проект на конкурс мікрогрантів «Час діяти,Україно!» , який щорічно проводить Благодійний фонд «МХП-Громаді» ми мали надію на перемогу, адже так хотілося для наших діток сучасну м’яку модульну кімнату, де б дітки проводили час із задоволенням і в той же час там було безпечно. Які ж ми раді були чути що цей проект є переможцем. І ось через декілька місяців КУБ готовий до відкриття. На урочисту подію завітали представниці БФ « МХП – Громаді»- Ірина Петренко та Наталія Каузак, Віктор Марченко – регіональний директор ВП «Рижанівка», Олексій Педченко- керівник СТОВ «Злагода», який подарував іграшки для діток, депутатка Водяницької громади Людмила Шевченко, голова громади –Руслан Каюк та староста села Раїса Довгань.

Дуже вдячні БФ "МХП-Громаді" за можливість реалізовувати такі проекти.

Маємо велику надію, що епідеміологічна ситуація покращиться, та дитячий простір «КУБ» буде завжди наповнений дитячим сміхом.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису