Вакцинальна кампанія від COVID-19 триває

Дата: 30.07.2021 12:32

Захистити себе та рідних від COVID-19 може кожен, отримавши щеплення від цієї хвороби. Вакцинальна кампанія в Україні стартувала 24 лютого 2021 року. Черкащина стала першим регіоном, де почали щеплювати громадян. Усі щеплення є добровільними й безоплатними.

Заразатися коронавірусом може людина будь-якого віку незалежно від статі, походження та національності. Нині ситуація ускладнюється тим, що Європою ширяться нові штами SARS-CoV-2, які за дослідженнями вчених є більш заразними ніж попередні.

Всі вакцини проти COVID-19, які використовуються в Україні – схвалені ВООЗ для екстреного застосування. Вони безпечні та ефективні. Нині в Україні щеплять такими препаратами:

• AstraZeneca (в т.ч. SKBio та Covishield);
  • Coronavac/Sinovac-Biotech;
  • Comirnaty/Pfizer-BioNTech.

Пам’ятайте, вакцинація убезпечить вас від важкого перебігу хвороби, госпіталізації чи смерті від COVID-19. Записуйтеся на щеплення, щоб вберегти своє життя і здоров’я, а також – людей поруч.

Пункти щеплення проти COVID-19 розташовані в закладах охорони здоров’я, що надають медичні послуги, й обладнані відповідно до вимог інфекційного контролю.

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 можна за номером контакт-центру 0 800 60 2019, звернутися до свого сімейного лікаря або ж у додатку «Дія».