Діяльність фонду

ФССУ_ЗУСТРIЧ З ПОТЕРПIЛИМИ.doc

ФССУ_МАТЕРIАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПIВРIЧЧЯ 2021.doc

ФССУ_САНКУР 6 МIС. 2021.doc

Видатки Звенигородського відділення Фонду за лікарняними зросли на 53,2 % за підсумками І півріччя

За оперативними підсумками упродовж січня–червня 2021 року до Звенигородського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області роботодавці подали заяви-розрахунки на фінансування допомог по тимчасовій втраті працездатності на суму понад 11,7 млн гривень. Це на 4,8 млн. грн, або на 71,2% більше, ніж за І півріччя 2020 року.

Загалом у І півріччі цього року відділенням прийнято  на фінансування понад 3 тисячі листків непрацездатності, які були видані в разі травми, хвороби, у тому числі на COVID-19, самоізоляції або догляду за хворими дітьми чи родичами. Порівняно з тим же періодом минулого року кількість поданих на оплату лікарняних зросла на 1 тисячу або 47,9%.

Нагадаємо, упродовж першого півріччя 2021 року потреба у видатках за лікарняними листками та на страхові виплати потерпілим на виробництві і їх родинам щомісяця перевищувала обсяг надходжень від частки ЄСВ до бюджету Фонду соціального страхування України.

Застраховані особи можуть слідкувати за станом фінансування матеріального забезпечення онлайн у телеграм-каналі ФССУ https://t.me/socialfund за тегом #фінансування_оперативно.

Аби дізнатись дату фінансування лікарняного, працівники мають знати точну дату подання роботодавцем заяви-розрахунку на виплату їм допомоги. Саме від зазначеної дати залежить дата перерахування коштів. Дізнатись, коли було подано заяву-розрахунок, можна в бухгалтерії роботодавця або у відділенні Фонду за місцем його реєстрації, назвавши свій ідентифікаційний код. Контакти відділення: м. Звенигородка, пр-т Шевченка,16, тел. 0474023215,0474022867