Щороку, 1 червня, в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни — Міжнародний день захисту дітей.

Дата: 01.06.2021 15:47

Водяницька громада щиро вітає з Днем захисту дітей сьогодні кожного малюка. Дитинство - це чудова пора, так нехай кожна дитина в цей прекрасний святковий день відчує на собі всю материнську і батьківську любов, їх підтримку і захист від усіх життєвих негараздів.

Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги — батьків, вихователів, учителів, наставників.

Саме заради здійснення всіх дитячих мрій та сподівань, заради їхнього щастя дорослі готові долати всі труднощі і перешкоди.

Сьогодні цей день набуває особливого значення, адже на превеликий жаль, і в Україні є діти, яким бракує тепла, дружнього спілкування з однолітками, справжнього дитинства і мирного неба над головою!

Щиро бажаємо вам, дорогі наші маленькі друзі, вашим батькам, бабусям і дідусям, миру, міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку.

Нехай дитинство буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки та добра!

В цей день сільський голова Водяницької громади Руслан Каюк, разом з начальником відділу освіти та начальником служби у справах дітей відвідали сім’ї опікунів, прийомні сім’ї, дитячий будинок сімейного типу, які знаходяться на території громади, привітавши діток зі святом, та вручили подарунки.

Також були нагороджені грамотами та подарунками дітки. які взяли участь у ХV Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків "Мої права": Неумитий Богдан та Кравченко Олександр (Озірянська ЗОШ), Рабцун Богдана та Вовненко Анна (Шубиноставська ЗОШ), Сусленко Анна, Усатюк Юлія, Горбатюк Юлія (Ризинська ЗОШ), Ткаченко Дарія (Рижанівська ЗОШ)