Проект " Вітамінка"

Дата: 21.05.2021 14:38

Фото без описуФото без описуЧудовий день був у середу 19 травня у Водяницькому НВК та Чижівській ЗОШ І-ІІ ст.  Відбулося офіційне відкриття проекту «Вітамінка».  Дітки радо зустрічали гостей, завдяки яким і був реалізований проект, це представники БО «Благодійного фонду «МХП – Громаді» - Ірина Петренко та Наталія Каузак ,регіональний директор ВП " Рижанівка" ТОВ НВФ «Урожай»- Віктор Марченко та Людмила Шевченко – провідний фахівець з питань оренди землі та майна ВП «Рижанівка» ТОВ НВФ «Урожай». Голова громади – Руслан Каюк наголосив, що проект «Вітамінка відмінно працює, тож громада планує відновити старі теплиці і у інших школах Водяницької ТГ та  привітав з чудовим проектом подякував всім за роботу та   пригостив діток такими бажаними солодощами.

Весело провели час з іграми та виступами діток, вікторинами, танцями , хоча насправді уже більше місяця проект працює, теплиці просто чудові. Дуже приємно бачити  результати роботи вчителів та дітей, які вирощують та доглядають овочі, зелень та квіти. І саме головне, це те, що учні шкіл вживають здорову та корисну їжу вирощену у своїй теплиці, на території школи своїми руками, редиски уже зібрали другий врожай, та на черзі третій. Цибулю, петрушку – заморозили.

Дякуємо БО «БФ «МХП- громаді» за чудові можливості реалізовувати проекти.