Подяка сільського голови

Дата: 27.10.2020 15:42

Швидко минув час і 25 жовтня ми в черговий раз обирали депутатів до обласної, районної, сільської ради та голову Водяницької ОТГ. Вибори відбувалися в карантинних умовах та за новими правилами, незважаючи на все явка виборців склала 53 %.

Хочу подякувати вам, шановні виборці, за те, що знайшли час і прийшли на виборчі дільниці.

Дякую територіальній та дільничним виборчим комісіям, які професійно виконували свої обов`язки.

Дякую тим, хто мене критикував, шукав слабкі місця, ви допомогли мені ставати сильнішим.

Дякую виборцям за високу довіру, вважаю це високою оцінкою моєї роботи на посаді Водяницького сільського голови, високою довірою  та водночас високою відповідальністю покладеною на мене громадою. Я щиро вдячний вам за це і зроблю все від мене залежне, аби не розчарувати вас, виправдати довіру та реалізувати всі наші сподівання.

Також хочу подякувати виборцям за те, що сформували енергійну, ініціативну команду сільської ради. Новообрана рада зробить все можливе задля благополуччя нашої громади.