Про церкву

Дата: 20.08.2020 14:01

Продовжується роботи над будівництвом фундаменту для церкви у с.Кобиляки. Ми щиро вдячні тим, хто весь час долучається до роботи: Василь Мартинюк та Олег Олефіренко – ТОВ «ОЛДІС» - надають техніку та будівельні матеріали. Віктор Марченко- регіональний директор ВП «Звенигородський» постійно надає допомогу у забезпеченні транспортом для довезення будівельних матеріалів, Віктор Черевко- СФГ «Володимир», Олексій Поліщук ФГ «Поліщук» забезпечують спецтехнікою для проведення будівельних робіт, та ФГ «Земледар плюс» -надав будматеріали. Петро Шевченко та Олексій Педченко – СТОВ «Злагода» також забезпечують будівельними матеріалами. Піковський Юрій Миколайович – перший заступник райдержадміністрації сприяв в організації по забезпеченню будівельними матеріалами, Михайло Морозюк надає благодійну допомогу у вигляді піску і наші будівельники – Григорій Лисяний та Володимир Морозович, а також працівники КП «Водяницьке».

Щодня харчуванням для будівельників забезпечує СТОВ «Злагода».

Щиро вдячні всім за роботу.

Закликаємо жителів ОТГ не бути байдужими. Долучайтесь до збору коштів!

Йовченко Ніна Петрівна – тел. 0974951559

Рахунок – 4149499143509527 Приват Банк