Стаття про проекти

Дата: 01.09.2020 13:55

«Ми хочемо дитячий чи спортивний майданчик» або « Чому не створюється громадський простір у с……?» і ще багато інших висловів ми чуємо досить часто. Неможливо зробити за кошти бюджету Водяницької громади ВСЕ що хочеться. Але є можливості подання проєктів на різні конкурси. Деякі з них ми висвітлюємо у нашій групі, просимо долучатися до команди, поданням будь-якої ідеї чи свого бачення. Ми хочемо Вас чути. Ми хочемо знати чого хочете Ви, Ваші думки та побажання. Ми хочемо спілкування. Якщо ми робимо опитування, то будь ласка приймайте участь адже важлива думка кожного.

Ось простий приклад є можливість подати проєкт на конкурс мікрогрантів «Час діяти Україно» - Дедлайн 31 серпня. Ми подаємо 5 проєктів, які охоплюють всі села нашої громади. І маємо надію на перемогу. Хоча буде нелегко- зареєстровано близько 300 учасників.

Також – «Неймовірні села України» - дедлайн 31 серпня. Подали один, але є час подати ще.

Можливо і не видно нашої роботи, але за рік ми подавали більше 10 проєктів. Та здобули перемогу у 4 з них, залучивши кошти до нашої громади.

Не так давно ми здобули перемогу у конкурсі мікрогрантів «Час дяти 2020» від БФ « МХП-Громаді» з проєктом громадського простору «Макітра» у с. Чижівка. Наразі триває реалізація цього проєкту. Чому б не зателефонувати до керівника проєкту і не запитати чи потрібна допомога, на коли вона потрібна, тому що все це робиться не для однієї людини, а для великої кількості людей.

Можливо і не видно всієї нашої роботи, але за рік ми подавали більше 10 проєктів. Та здобули перемогу у 4 з них.

Громада – це ми з Вами. І ми всі хочемо розвитку та гарних умов проживання у нашій чудовій Водяницькій ОТГ. Беріть активну участь у розвитку, а не у критиці.