Ремонт доріг

Дата: 04.09.2020 13:48

Дороги, їх стан, є мабуть однією із найболючіших та найобговореніших тем у Водяницькій громаді. І це зрозуміло, адже дороги це не тільки зручність, комфортність, але й  безпека для всіх. На превеликий жаль, стан більшості доріг бажає бути кращим. Тому намагаємось особливу увагу зосередити саме  в цьому напрямку. Відновлення дорожнього покриття проводилося в усіх населених пунктах нашої громади.  За кошти місцевого бюджету у  с.Водяники продовжили відновлювати тротуарну доріжку, ці роботи розпочали ще минулого року. Отож поклали асфальт протяжністю 300м та під’їзд до ФАПа (40 м2). Провели частковий ремонту с.Чижівка вулиць Лісова-  білощебеневе покриття, Садова – білощебеневе покриття, пров. Тихий- частковий ремонт, по вул. Жовтневій проводилося грейдерування , за кошти Водяницького бюджету. Вулиці Яроватка-білощебеневе покриття, Кругова- проведений ямковий ремонт та вул.Слави -білощебеневе покриття у с. Кобиляки також за кошти місцевого бюджету. У с. Попівка вул. Хуторянська та Горошка- теж за кошти Водяницької громади. У тому числі розпочалися ремонтні роботи на трасі Т-24-05 Жашків – Буки- Озірна/- Попівка/-Катеринопіль-Рижанівка-Яблунівка- Босівка за кошти державного бюджету. Підрядником ФОП Климчук О.О. відремонтовано дороги Кобиляки – Павлівка Друга та Рижанівка – Яблунівка за кошти державного бюджету.

Доріг, які потребують ремонту у нашій об’єднаній територіальній громаді чимало. На деяких вулицях можна це здійснити поточним, проте на більшості необхідний капітальний ремонт.  Сподіваємось, що започаткована нами робота щодо оновлення дорожньої інфраструктури буде продовжена і в наступні роки і ми зможемо задовольнити, звичайно не всі зразу, але більшість побажань мешканців нашої громади. Усі роботи по комунальних дорогах місцевого значення були виконані філією «Звенигородська  ДЕД» ДП  Черкаського облавтодору, керівник – Олександр Бондарчук.