Дата: 23.06.2020 12:58

Чижівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Водяницької сільської ради Черкаської області знаходиться за адресою: Черкаська область, Звенигородський район, село Чижівка, вул. Центральна ,32.

Інформація про основні функціональні обов'язки директора, розмір та умови оплати праці надаються відділом освіти, соціально обслуговування і захисту населення виконавчого комітету Водяницької сільської ради.

Посаду керівника закладу освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту на рівні спеціаліста, магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов'язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі (оригінали та копії):

- заяву про участь у конкурсі;

- особовий листок з обліку кадрів з двома фотокартками 3х4 см;

- автобіографію;

- копію документів про освіу (наукові ступені та інші відзнаки);

- копію паспорта та ідентифікаційного коду, засвідчені претендентом;

- письмову згоду на обробку персональних даних;

- копію трудової книжки;

- мотиваційний лист довільної форми;

- довідка про несудимість.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, наукові публікаці тощо).

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення (до 23 липня  2020 року включно) за адресою: вулиця Богдана Хмельницького, 60, с.Водяники, відділ освіти, соціального обслуговування і захисту населення виконавчого комітету Водяницької сільської ради.

Дата і місце проведення конкурсного відбору учасникам конкурсу будуть повідомлені додатково.

Контактна особа – Кваша Валентина Володимирівна (тел.097-019-58-85), електронна пошта s.radapopivka@ukr.net

Етапи проведення конкурсу:

1) прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

2) оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

3) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

4) перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

5) допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

6) ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

7) проведення конкурсного відбору;

8) визначення переможця конкурсу;

9) оприлюднення  результатів конкурсу.