Привітання ветеранів

Дата: 08.05.2020 10:20

Щороку ми згадуємо тих, чиє життя забрала Друга світова війна, низько вклоняємося та вшановуємо ветеранів та дітей війни, які на своїх плечах винесли тягар того часу, а у повоєнні роки підняли країну з руїн.

Традиційно напередодні Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги регіональний директор ВП «Звенигородський» - Віктор Марченко, Людмила Шевченко- депутат с.Кобиляки, сільський голова Руслан Каюк, Віктор Черевко - депутат с. Водяники відвідали учасників бойових дій, інвалідів війни та афганців. І цей рік, незважаючи на складну ситуацію в світі, не став виключенням! Всі вони традиційно отримали подарункові харчові набори та побажання добра, міцного здоров’я на довгі літа, мирного неба над головою, щастя та злагоди.