Заходи для осіб, які перебувають на обліку в органах пробації

Дата: 24.01.2020 11:52

Заходи для осіб, які перебувають на обліку в органах пробації

12 грудня 2019 року в приміщенні  Звенигородського міськрайонного відділу з питань пробації, було проведено захід з питань надання соціальних послуг особам, які були засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та які перебувають на обліку в органах пробації,  за участі заступника начальника відділу надання соціальних послуг Звенигородської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Андрієм Федоренко, начальником відділу «Звенигородського бюро правової допомоги» Ольгою Винарською, та   провідним-інспектором Оленою  Шолох.

В ході заходу присутні були ознайомлені з  послугами, які  надає служба зайнятості, зокрема з наявними вакансіями, на  які є можливість працевлаштуватися в Звенигородському районі,  можливістю проведення професійної орієнтації та професійного навчання за направленням служби зайнятості з подальшим працевлаштуванням, можливістю реєстрації в службі зайнятості та правом на отримання допомоги по безробіттю, та ефективністю впровадження інституту кар’єрних радників, і зосередження фахівців на клієнтоцентрованому підході при наданні послуг.

Практика проведення таких спільних   заходів формує психологічну та соціальну готовність осіб, що відбувають випробний термін до професійного становлення, створює їхнє уявлення про  ринок праці, і сприяє успішній адаптації в суспільстві, забезпечення соціальної захищеності даної категорії осіб, та правової обізнаності.